پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران

نکات مهم و کلیدی در مورد شستشوی فرش: نکته مهم برای شستشوی فرش، گرفتن گرد و غبار و تکاندن فرش به صورت آهسته و ملایم  گرد و غبار را از لا به لای تاروپود فرش خود بیرون بکشید. اگر این گرد و غبار ها در میان پرز ها باقی بماند، ممکن است باعث چرک تاب شدن فرش شما شود اگر فرش دستبافت دارید نباید زیاد خیس کرد چون به فرش آسیب می رساند اختمال رنگ پس دهی را دارد در قالیشویی ونک نکاتی مهم و همچون کلیدی در مورد شستشوی فرش به شما مردم اطلاع رسانی  و خدمات می رساند . حتما توجه داشته باشید که شستشوی فرش را در زمین شیب دار انجام دهید. و با آب ولرم فرش خود را شستشو دهید ، فرش را در معرض نور خورشید قرار ندهید چون رنگ رفتگی ایجاد می کند، فرش را در وزش باد و در معرض سایه قرار دهید. فرش را قبل از خشک کردن کامل لوله نکنید چون باعث رشد میکروب و بوی بد می گیرد شستشوی فرش و شامپو فرش کشیدن، برای شست و شوی فرش ها روش های متعددی وجود دارد بهترین روش برای شستن فرش ها این است که آن ها را به شرکت های معتبر قالی شویی بسپارید قالیشویی ونک

شست و شوی معمولا به دو روش انجام می گیرد: دستی (خانگی) و کارخانه ای
– شست و شوی کارخانه ای : در این روش شست و شو به وسیله افراد مجرب و کارآزموده با مواد پاک کننده مطوئن و غیر مضر انجام می شود .
هنگام شست و شو قالی باید به نکات زیر توجه نمود
 1- قالی های هنری و گران قیمت و موزه ای نباید دستی و با مواد معمولی شسته شود  زیرا ممکن است به آن صدماتی جبران ناپذیر وارد گردد. باید توسط افراد مجرب شسته شود.
 2- لکه های قالی باید هنگام شست و شو پاک شود در غیر این صورت لکه کهنه میشود و بر روی قالی ثابت می گردد و لکه قدمی به راحتی قالی پاک نمی شود.
 3 – برای استفاده از مواد شویند برای شست و شو بهتر است از مواد قلیایی یا آمونیاکی استفاده نگردد.
4- شست و شو قالی موجب پوسیدگی یا تغییر شکل قالی می شود و اگر قالی قبل از شست و شو دچار عیب شمشیری یا کجی دارکشی شده باشد پس از شست و شو به حالت قبل برمی گیردد و عیب می ماند.
بهتر است هنگام شست و شو از مواد شوینده مناسب و استاندارد استفاده و کف مواد شوینده پس از شست و شو پاک شود و در قالی باقی نماند چون این موضوع باعث پوسیدگی  زود هنگام قالی می گردد.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر