پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران

مزایای استفاده از قالیشویی ولیعصر و میزان رضایت مشتریان

قالیشویی ولیعصر تهران یکی از با سابقه ترین قالیشویی های مرکزی تهران است که با بیش از نیم قرن تجربه تمامی امور مربوط به شستشوی انواع فرش های دستباف، فرش های ماشینی و تابلو فرش ها را انجام می دهد قالیشویی مطمئن همیشه اولین نیاز خانواده ها است با استفاده از قالیشویی ولیعصر می توانید تمامی امور مربوط به شستشو و رفو و مرمت فرش های آسیب دیده را به این مرکز بسپارید،بیشترین خدمات قالیشویی منطقه ولیعصر به مناطق غرب تهران و مرکز شهر است. این قالیشویی در مرکز شهر تهران واقع شده است و امکان خدمات به تمامی مناطق تهران را دارا می باشد بیشتر فعالیت های این مرکز به صورت خدمات vip به مشتری ها عرضه می شود یعنی شامل حمل قالی ها از منازل و برگشت آنها به منزل با استفاده از ماشین های مخصوص حمل قالی و گلیم است که هیچ آسیبی به فرش و مبلمان وارد نمی کند همچنین با استفاده از کارکنان مجرب قالی و فرش به داخل منزل آورده می شود و پهن خواهد شد.

valiasr carpet cleaning، قالیشویی

<box1>

یکی از سوالات اکثر خانواده ها این است که چگونه یک قالیشویی معتبر و مطمئن پیدا کنیم که لوازم لوکس شامل فرش و مبالمان های خود را به آن بسپاریم؟ قالیشویی ولیعصر یکی از با تجربه ترین قالیشویی های تهران است که کیفیت کار آن سال ها برای مشتری های دائمی مشخص شده است. این قالیشویی یک قالیشویی تمام مکانیزه در مرکز تهران است که با استفاده از ماشین های خاص حمل بار قالی و فرش ها را جمع آروی می کند و به قالیشویی منتقل می کند این قالیشویی یک قالیشویی اینترنتی است که با استفاده از نرم افزار های مخصوص می توانید قالیشویی اینترنتی ولیعصر را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنید هزینه شستشوی قالی با توجه به نوع فرش و گلیم متفاوت است و قبل از حمل بار ازمنزل توسط این برنامه به کابران اطلاع داده می شود.

</box1>

مزایای استفاده از قالیشویی ولیعصر

فرش های دست باف با تار و پود نازک بسیار ظریف هستند همچنین رویه مبل ها دارای گل های ظریفی هستند و اگر به صورت اصولی شسته نشود بی شک باعث خرابی آنها می شود برای جلوگیری از این قبیل حوادث برای فرش های گران قیمت نیاز به قالی شویی های مکانیزه و معتبر دارید این قالیشویی ها باید تمامی فرش های دستباف را با استفاده از کادر مجرب بدون استفاده از دست شستشو دهند و در گرم خانه های مخصوص خشک کنند اکثر رنگ هایی که در فرش های دستباف استفاده شده است از نوع رنگ های طبیعی است و اگر از مواد قلیایی قوی در شستشو آنها استفاده شود این رنگ ها از بین میروند تارهای ابریشم به کار رفته در تابلو فرش ها  بسیار ظریف و نازک هستند و به سرعت در معرض مواد شستشو دهنده قوی پاره می شوند. دستگاه های مخصوصی برای شستشوی این قبیل فرش ها در قالیشویی ولیعصر در نظر گرفته شده است امروزه با افزایش تعداد خانوارها نیاز به قالیشویی های معتبر بیشتر احساس می شود تکرر شستشوی فرش باعث شده که خانواده ها نیاز بیشتری به شستشوی مداوم فرش ها داشته باشند.

<box2>

<title>

از مهم ترین ویژگی های قالیشویی ولیعصر می توان به موارد زیر اشاره کرد

</title>

مجاز بودن قالیشویی

استفاده از قالیشویی های مجاز با استفاده از پروانه رسمی عملا باعث می شود به فرش های شما هیچ آسیبی وارد نشود زیرااین فرش ها تحت نظارت سازمان قالیشویی از مشتری ها تحویل گرفته می شود و دوباره به آنها طبق زمان درج شده و ضمانت سلامت تحویل داده می شود.
در دسترس بودن قالیشویی
نکته مهم بعدی در دسترس بودن قالیشویی ولیعصر است این قالیشویی در مرکز شهر تهران قرار گرفته است در نتیجه می تواند به تمامی نقاط این شهر خدمات رسانی کند بیشترین مناطق نزدیک به این قالیشویی شامل محدوده میدان ولیعصر و شمال تهران، گیشا، سعادت آباد و محدوده غرب تهران هستند اما به دلیل نزدیکی این منطقه به شرق تهران از جمله دروازه شمیران و نقاطی مانند محدوده بازار تهران خدمات رسانی گسترده ای دارد.
کیفیت قالیشویی ولیعصر
قالیشویی خیابان ولیعصر یکی از با کیفیت ترین قالیشویی های تهران در زمینه های شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، گلیم و رویه مبلمان است که خدمات خود را به صورت گسترده در زمینه شستشوی این لوازم عرضه نمی کند بلکه ترمیم این فرش ها با استفاده از کاددر مجرب در صورت لزوم در این قالیشویی انجام می شود.
میزان رضایت مشتریان از قالیشویی میدان ولیعصر
این قالیشویی سعی کرده تا در مدت نیم قرن فعالیت خود به میزان بالای 90 درصد رضایت مشتریان را جذب کند در نتیجه به عنوان یکی از قالیشویی های معتبر در سطح تهران شناخته می شود. همیشه باید قبل از انتخاب یک قالیشویی با استفاده از سوابق آن به اصالت عملکرد پی ببرید.
</box2>

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر