پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران

خدمات رفوگری قالیشویی ونک، سفارش آنلاین قالیشویی های شمال تهران

قالیشویی ونک خدمات متنوعی به مشتریان ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به شستشوی انواع فرش های فانتزی و گل ابریشم، فرش های دستباف و شستشوی فرش های ماشینی اشاره کرد این قالیشویی یکی از قدیمی ترین قالیشویی های شمال تهران است که خدمات را با استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه در کوتاه ترین زمان انجام می دهد قیمت قالیشویی ونک نسبت به سایر قالیشویی های حوالی ونک و شمال تهران با 20 درصد تخفیف عرضه می شود. تمامی نرخ های این سازمان بر اساس مصوبه دولتی می باشد و هیچ هزینه اضافی از مشتری ها دریافت نمی شود همچنین خدمات رفوگری فرش ها با ظرافت بالا و در اسرع وقت در این مرکز انجام می شود کسانی که دنبال خشکشویی مبل و صندلی هستند این مرکز می تواند این خدمات را در کوتاه ترین زمان به آنها ارائه کند زمان تحویل کالا به مشتری ها پیش از بارگیری کالا به آنها اعلام می شود. شستشوی تضمینی و در اسرع وقت را با قالیشویی ونک تجربه کنید.
<mark>قالیشویی ونک یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با بیش از نیم قرن فعالیت است.</mark> این قالیشویی تمامی خدمات مربوط به شستشوی مرمت فرش، موکت و گلیم را ارائه می کند. فرش های خاص مانند تابلو فرش ها و فرش های زینتی باید با استفاده از مواد خاص و فاقد اسیدیته بالا شستشو داده شود در نتیجه نیاز به استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه با دمای آب مناسب دارد افراد متخصص در این مجموعه شستن اینگونه فرش ها را به عهده دارند رنگ بندی و نقشه این فرش ها بسیار حساس است و در صورتی که پارامتر های صحیح مربوط به شستشو رعایت نشود کلیه نقشه فرش بهم می خورد.

خدمات رفوگری قالیشویی ونک

این مرکز تنها برای شستشو فرش نیست بلکه خدمات دیگری از جمله رفو فرش با استفاده از دستگاه های ظریف بافی انجام می دهد اگر فرش دستباف شما دچار پارگی یا ازبین رفتگی تارو پود در قسمتی از فرش شده است می توانید خدمات مرمت آن را به قالیشویی ونک بسپارید تا با استفاده از بافندگان مجرب آن را در کوتاه ترین زمان ترمیم کنند همچنین خدمات رفوگری فرش ماشینی و گلیم در این مرکز انجام می شود این خدمات شامل ریشه بافی، چرم دوزی، شیرازه دوزی، رنگ برداری و قلم برداری می باشد تمامی این خدمات با استفاده از دستگاه های مکانیزه یا بافندگان فرش انجام می شود.

<box2>

مناطق نزدیک به قالیشویی ونک

قالیشویی ونک به کلیه محلات تهران خدمات رسانی می کند اما محله های نزدیک به قالیشویی ونک در تهران شامل گیشا، جردن، یوسف آباد، عباس آباد، ولیعصر، غرب تهران و مرزداران است. این مناطق به دلیل نزدیکی به ونک به راحتی می توانند از خدمات حمل کالا به قالیشویی و بلعکس استفاده کنند. کیفیت کار قالیشویی ونک را سال هاست که مردم این مناطق تجربه کرده اند. این قالیشویی جزو معدود قالیشویی های تمام مکانیزه تهران است که تمامی خدمات مربوط به فرش، گلیم و مبلمان را ارائه می کند با استفاده ازاین دستگاه ها نیاز به پرسنل زیاد نمی باشد و تمامی کارها با استفاده از ماشین آلات در کمترین زمان انجام می شود.

</box2>

vanack carpet cleaner، قالیشویی ونک

مدت زمان خدمات قالیشویی ونک

فرش شویی ونک مدت زمان خدمات را در زمان تحویل کالا از مشتری ها اعلام می کند معمولا کالا پیش از زمان اعلام شده به دست مشتری ها برمی گردد این زمان معمولا نسبت به سایر مراکز شستشوی فرش کمتر است دستگاه های قالیشویی ونک با حداکثر توان در روز کار می کنند برای استفاده از خدمات قالیشویی اطراف ونک باید در بازه های زمانی شلوغ و قبل از عید وقت بگیرید.

سفارش آنلاین قالیشویی ونک

در مراکز قالیشویی حوالی ونک امکان سفارش آنلاین با استفاده از اپلیکیشن های مربوطه یا در سایت این مراکز وجود دارد شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن ها زمان دقیق و محدوده زندگی خود را انتخاب کنید تا با کمترین اتلاف وقت ماشین حمل بار درب منزل شما حاضر شوند امکان استفاده از سرویس vip در این مرکز وجود دارد این سرویس شامل حمل فرش تا منزل و پهن کردن فرش می باشد.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر