پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران

قالیشویی در تهران

شرکت های قالیشویی در تهران یکی از مشاغلی است که امروزه رونق زیادی پیدا کرده است. در گذشته افراد خانواده دور هم جمع می شدند و با همکاری یکدیگر قالی ها و فرش های خود را می شستند ولی امروزه به دلیل مشغله های زندگی و حذف حیاط از خانه ها، افراد برای شستن فرش ها و قالی های خود از شرکت های قالیشویی کمک می گیرند.

مزیت های شرکت قالیشویی در تهران

امروزه شرکت های قالیشویی در تهران دارای تجهیزات کامل برای این کار هستند و با استفاده از این ابزار می توانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان تمامی آلودگی ها و لکه ها را از روی فرش های شما پاک کنند. دستگاه های فرش شویی دارای بخش آب پاش و برس بوده و این قابلیت را دارند که انواع فرش ها را با مساحت های مختلف شستشو دهند.
شرکت های قالیشویی دارای تجهیزات مجهز و سالنی مخصوص برای خشک کردن فرش و قالی ها می باشد. امروزه با توجه به افزایش آلودگی هوا، پهن کردن قالی ها و فرش ها بر روی دیوار و در فضای باز نه تنها باعث تمیزی بیشتر فرش ها نمی شود، بلکه باعث کثیفی و آلودگی مجدد فرش ها می گردد به همین دلیل این شرکت ها فضا و دستگاه های مخصوصی را برای خشک کردن فرش ها و قالی های خود در نظر گرفته اند تا فرش ها در فضایی کاملا بهداشتی و به دور از آلودگی خشک شود.

بهترین شرکت قالیشویی در تهران
امروزه شرکت های قالیشویی متعددی در سطح شهر تهران در حال فعالیت هستند که هر کدام با استفاده از روش و ابزارهای مخصوص به خود فرش ها و قالیچه ها را می شویند. همچنین این شرکت ها به سه روش دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فرش را شستشو می دهند که هر کدام به ابزار خاصی نیاز دارد.

قیمت قالیشویی در تهران
قالیشویی در تهران دارای نرخ های متعددی است و هر شرکت با توجه به موقعیت مکانی خود، قیمت ثابتی دارد. عوامل متعددی بر روی قیمت قالیشویی تاثیر می گذارد که از جمله این عوامل می توان به متراژ فرش، نوع فرش، میزان آلودگی آن، نوع شیوه شستشو و … اشاره کرد.

قالیشویی در جنوب تهران
در صورتی که ساکن جنوب تهران هستید، در هر فصل از سال برای شستشوی فرش ها و قالی های خود می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن فرش های شما را به صورت کامل شستشو دهیم.

قالیشویی در شمال تهران
شرکت ما دارای نیروهای فعال در شمال تهران بوده و در کوتاه ترین زمان فرش های شما را درب منزل تحویل گرفته و پس از شستشوی کامل و صحیح آن را درب منزل به شما تحویل خواهند داد. این شرکت دارای تجهیزات کامل بوده و باعث می شود که هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشود.

قالیشویی در غرب تهران
ونک کارپت یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های قالیشویی در غرب تهران است که به تمامی محلات غرب تهران خدمت رسانی می کند. این افراد دارای تجهیزات کامل بوده و با تجربه ای که در این زمینه دارد، فرش ها و قالیچه های شما را بدون هیچ آسیبی به صورت تمیز و بدون هیچ لکه ای به شما تحویل خواهند داد.

قالیشویی در شرق تهران
شرکت ونک کارپت برای رفاه و آسایش شرق نشینان تهرانی اقدام به تاسیس شرکت قالیشویی کرده اند. این شرکت دارای نیروهای متخصص و مجرب در زمینه شستشوی انواع قالی و فرش و موکت بوده و با تجربه ای که در این زمینه دارند، فرش ها و قالی های شما را به بهترین شکل شستشو می دهند.

شوینده های مخصوص فرش
امروزه شرکت های متعددی در زمینه ساخت شوینده فعالیت می کنند و به همین دلیل تعداد بسیار زیادی شوینده در بازار موجود می باشد به همین دلیل باید در انتخاب نوع شوینده دقت زیادی کرده و شوینده ای مناسب و معتبر استفاده شود. در هنگام انتخاب شوینده باید به نوع فرش نیز توجه زیادی نمایید.

ابزارهای قالیشویی
امروزه اغلب شرکت ها برای شستشوی فرش ها از شیوه اتوماتیک استفاده می کنند. این شرکت ها دارای ماشین های مخصوص و مجهز فرش شویی می باشند تا شستشوی فرش ها به صورت کاملا بهداشتی و با سرعتی بالا انجام شود. شرکت ونک کارپت دارای تمامی تجهیزات لازم برای فرش شویی بوده تا علاوه بر شستشوی کامل لباس ها، سرعت انجام این خدمات نیز افزایش یابد.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر