پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران


مزایای قالیشویی

شما احتمالاً مانند اکثر مردم هستید و به دلیل راحتی و ظاهری زیبای فرش آنرا در در خانه خود انداخته اید. در حالی که فرش یک انتخاب عالی برای کفپوش است، بسیار مهم است که شما با نگهداری روزمره از فرش به درستی مراقبت کنید. در کنار جاروبرقی منظم و نظافت نقطه ای، تمیز کردن فرش در خانه نیز به همان اندازه مهم است. تمیز کردن حرفه ای نه تنها به طولانی تر شدن عمر فرش شما کمک می کند، بلکه دارای مزایایی دیگری است که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

سلامتی شما

فرش برای تبدیل شدن به مکانی برای آلرژن ها، ذرات گرد و غبار و باکتری ها بدنام جای خوبی است. اگر شما یا هر فردی در خانه خود مستعد ابتلا به مشکلات تنفسی هستید ، ذرات موجود در هوا در فرش می توانند افزایش یافته و یا منجر به مشکلات تنفسی مانند آسم و آلرژی شوند. این آلاینده ها در فرش شما می تواند طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی ، به ویژه در کودکان و افراد مسن ایجاد کند. جاروبرقی به از بین بردن کنه های گرد و غبار ، خاک و باکتری ها کمک می کند. با این حال ، این موارد را به طور کامل از بین نمی برد و با گذشت زمان انباشته می شوند و خطر بروز مشکلات بهداشتی را افزایش می دهد. تمیز کردن حرفه ای فرش به از بین بردن کنه های گرد و غبار ، باکتری ها و سایر آلرژن ها کمک می کند ، که در نهایت به خانواده شما کمک می کند تا راحت تر نفس بکشند و خطر سرماخوردگی و سایر مشکلات سلامتی را کاهش می دهد .

جریان هوا پاک در خانه

هرچه به نظر می رسد عجیب است ، فرش های کثیف می توانند جریان هوا در خانه شما را مختل کنند. با پرشدن شدن فرش از گرد و غبار ، خاک و آوار ، جریان هوا به خطر می افتد ، به خصوص در مناطقی در امتداد دیوارهایی که هوا در خانه شما نیاز دارد تا بتواند بیشترین حرکت را داشته باشد. اتاق های خانه شما وقتی موکت یا فرش داخل آن پر از گرد و غبار میشود، ناخوشایند و پر از خطر میشوند. جارو برقی منظم به راحتی نمی تواند همه گرد غبار ها را از بین ببرد ، به همین دلیل باید مرتباً فرش خود را تمیز کنید. با فرش های تمیز ، خانه شما از جریان هوا و کیفیت هوا بهبود می یابد.

نگاه بهبود یافته و احساس

تمیز کردن فرش شما به صورت حرفه ای به بهبود ظاهر فرش ما کمک می کند. همانطور که خاک و گرد و غبار در الیاف ایجاد می شود باعث می شود که الیاف از بین بروند و همین امر باعث می شود فرش پیر و فرسوده به نظر برسد و همچنین احساس خشن بودن به نظر برسد. شستن قالی خانه شما توسط شرکتهای قالیشویی به جلوگیری از پاره شدن گرد و خاک و رطوبت الیاف موجود در فرش کمک می کند ، که در نهایت باعث می شود تا مدت طولانی تری عمر کنند و نرم شوند.
انداختن فرش در خانه شما می تواند یک صرفه جویی برای نخریدن فرش جدبد باشد، بنابراین مهم است که با مراقبت مناسب از سرمایه گذاری خود محافظت کنید. تعمیر و نگهداری روزانه و نظافت روزمره حرفه ای به شما اطمینان می دهد که فرش شما و همچنین خانه شما تازه ، تمیز و سالم باشد

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر