پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران


سایر مزایای قالیشویی بوسیله شرکتهای قالیشویی

از بین تمام اثاثیه های یک خانه، فرش مستقیم ترین ترافیک را تجربه می کند که به جمع شدن خاک و کثیفی کمک می کند. مهم است که فرش را تمیز نگه دارید و به خوبی آن را حفظ کنید نه تنها ظاهر جدید آن را حفظ می کند بلکه باعث افزایش طول عمر آن می شود. فرش یک خانه باید بسته به میزان تردد پا در خانه شما سالانه یک یا دو بار تمیز شود .

1. عمر فرش شما را طولانی تر می کند
یکی از مهمترین مزایای خدمات تمیز کردن فرش حرفه ای این است که به افزایش عمر فرش شما کمک می کند. با گذشت زمان ، خاک ، گرد و غبار ، آلرژن ها و سایر بقایای موجود در فرش جمع می شوند و درون الیاف تعبیه می شوند که در نهایت می تواند باعث تقسیم و بدتر شدن الیاف شود. از بین بردن این ساخته شده از خاک و زباله ها به افزایش ماندگاری فرش کمک خواهد کرد زیرا گرد و غبار و سایر بقایای آنها احتمالاً چسبیده به یک فرش کثیف از یک فرش تمیز هستند.

2. به یک محیط سالم تر کمک می کند
از بین بردن کامل خاک و باکتری ها موجود در فرش به محیطی تمیز و عاری از آلرژن کمک می کند. برخی از گرد و غبار و حساسیت هایی که در الیاف فرش گیر می کنند ممکن است در هوای تنفسی جایی پیدا کنند که می توانند باعث مشکلات تنفسی ، واکنش های آلرژیک و سایر مشکلات سلامتی شوند. دمای بالای آب مورد استفاده در قالیشویی باعث از بین رفتن این آلرژن ها می شود به طوری که آنها دیگر تهدیدی برای سلامتی نیستند و سطح فرش را کاملاً ضد باکتری می کنند.

در حالی که خلاء در اطراف خانه بسیار ساده تر از استخدام سرویس تمیز کردن فرش است ، خلاء فقط باعث حذف خاک سطحی می شود. بنابراین تمام بقایایی که با الیاف جاسازی شده است تا زمانی که تحت نظافت حرفه ای قرار بگیرند در آنجا می مانند.
با گذشت زمان ، این امر باعث می شود وجود خاک گرد غبار بیش از حد بر روی الیاف ، وخیم تر شود. باکتری های موجود در فرش نیز می توانند بو ایجاد کنند و نفس کشیدن آنهایی که برای آسم یا آلرژی مقابله می کنند سخت تر شود.

3. باعث از بین رفتن لکه های بر روی فرش خواهد شد
یکی دیگر از مزایای بزرگ ارائه شده توسط شرکت های حرفه ای قالیشویی این است که می توانند لکه های سخت را از بین ببرند.

با استفاده از روش آب گرم ، متخصصان قادر به از بین بردن لکه ها از موارد زیر هستند:

• پس از تمیز کردن فرش حرفه ای ، دیگر لازم نیست نگران دیدن نقاط زشت فرش باشدید و در مقابل میهمان خجالت بکشید
• جوهر
• لکه‌های حیوان خانگی
• شراب قرمز
• تمیز کردن فرش میتواند لکه های سختی که بر روی فرش ایجاد شده است مانند: لکه های ناشی از ریختن جوهر، مدفوع یا ادرار حیوانات خانگی،

4. اثرات خط رفت آمد اعضای خانواده را کاهش دهد
تمیز کردن فرش می تواند اثر خطوط ترافیکی را کاهش دهد و طول عمر آن را در مناطق پر رفت و آمد افزایش دهد. مناطقی از موکت که دارای ترافیک قابل توجهی در پا هستند ، از جمله راهروها ، اتاق های نشیمن ، آشپزخانه ها و غیره ، بسیار سریعتر از موارد موجود در اتاق خواب یا زیر نیمکت ها رو به زوال می شوند. این امر به این دلیل است که مرتباً در این مناطق خاک روبی انجام میگیرد و حتی ممکن است حتی متوجه شده باشید که این مناطق از سایر مناطق تاریک تر است. اما مزیت تمیز کردن فرش با شرکت های قالیشویی حرفه ای این است که آنها خاک را از بین می برند و این اثرات “خطوط ترافیکی” را کم رنگتر می کنند. مناطق تاریک فرش برداشته می شود و الیاف ترمیم می شوند.

با نگه داشتن فرش خود به طور مداوم و تمیز کردن آن به صورت حرفه ای سالانه ، می توانید ضمن مشارکت در یک محیط سالم ، ظاهر و ماندگاری فرش خود را افزایش دهید. فصل بهار زمان بسیار خوبی برای تمیز کردن فرش شما به صورت حرفه ای است تا از بین بردن کثیفی و زباله هایی که در تمام زمستان در خانه شما ساکن است، خارج شود.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر