پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران


شستشوی فرش در قالیشویی های تهران

در تهران به دلیل زندگی آپارتمان نشینی استفاده از خدمات قالیشویی ها افزایش یافته است. در این میان پیدا کردن شرکتی که بتوان به آن اعتماد کرد و فرش ها را به دست آن ها سپرد کار راحتی نمی باشد. برای این کار باید با مراحل شستشوی فرش ها در قالیشویی ها آشنا شوید تا بتوانید راحت تر قالیشویی ای معتبر را شناسایی کنید.

خشک کردن فرش ها
در گذشته برای خشک کردن فرش ها آن ها را در فضای آزاد و بر روی دیوارها پهن می کردند که این کار به زمان زیادی نیاز داشت ولی امروزه شرکت های قالیشویی سالن هایی را به خشک کردن فرش ها اختصاص داده اند که در آن سیستم های تهویه مخصوصی قرار داده شده و در مدت زمانی کوتاه به صورت کاملا بهداشتی فرش های شسته شده را خشک می نمایند.

رفو کردن فرش
در صورتی که فرش های ارسالی ایرادی داشته باشند و به رفو نیاز داشته باشند، پس از اتمام مراحل شستشو فرش ها توسط افراد متخصص رفو شده و نقص های ان برطرف می شود.

قیمت شستشوی فرش در قالیشویی
فرش ها انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به تار و پود و نوع بافت آن ها با یکدیگر متفاوت می باشند از این رو تعرفه خاصی را برای قیمت شستشوی فرش در قالیشویی ها نمی توان در نظر گرفت از این رو عواملی همچون نوع روش شستشو، نوع فرش، نوع شوینده مصرفی، زمان شستشوی فرش ها و … بر روی قیمت شستشوی فرش ها تاثیرگذار می باشد.

چرا برای شستشوی فرش ها قالیشویی ونک کاپت را انتخاب کنیم؟
قالیشویی ونک کارپت دارای انواع دستگاه های مکانیزه و مدرن برای شستشوی فرش ها می باشند و با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند با توجه به نوع فرش و تا و پودهای آن بهترین روش را برای شستشوی فرش ها و قالی های شما انتخاب می کنند. همچنین این شرکت از بهترین و باکیفیت ترین شوینده ها برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند تا علاوه بر شستشوی صحیح فرش های شما، هیچ آسیبی به آن وارد نشود.

شستن فرش های دستبافت
شستن فرش های دستباف با توجه به جنسی که دارد از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار می باشد. در قالیشویی ها برای شستن فرش های دستبافت باید ابتدا رنگ آن تثبیت شود تا رنگ ها با یکدیگر قاطی نشود. سپس فرش ها را با دقت و بدون ورود آسیب می شویند تا فرش کیفیت خود را از دست ندهد.

شستن فرش ماشینی
بهترین روش برای شستن فرش های ماشینی استفاده از روش تمام اتوماتیک می باشد. در این روش با استفاده از دستگاه های مدرن و مکانیزه در زمانی کوتاه می توانید این فرش ها را شسته و به مشتری تحویل دهید. برای شستن این گونه فرش ها تمامی مراحل غبار روبی، شستن، خشک کردن و … باید طی شود

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر