پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران

مزایای شگفت انگیز نظافت فرش

نظافت منظم فرش باعث بهبود ظاهر خانه شما و افزایش عمر فرش خواهد شد ، اما شاید با ارزش ترین مزایای تمیز کردن فرش بهبود سلامت خانواده شما باشد. تحقیقات پزشکی گزارش داده است که اگر هر یک از اعضای خانواده شما از شرایطی مانند آسم یا خروپف رنج می برد. از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مرتباً فرش خود را تمیز کنید.

جاروبرقی منظم ضروری است
جارو هر روز یک بخش مهمی از حفظ فرش خود را، مبل و فرش . اما به دلیل آلودگی هوا ، کودکان و حیوانات خانگی ، فرش شما کثیف و کسل کننده خواهد شد. بنابراین برای تمیز کردن عمیق فرش خود باید از یک سرویس حرفه ای نظافت فرش استفاده کنید. در اینجا چند دلیل دیگر از تمیز بودن فرشهای شما توسط متخصصان آورده شده است:

1. خاک های به دام افتاده را از بین می برد
براساس گفته سازمان محیط زیست ، فرش کثیف بسیاری از گونه های خاک را در الیاف حفظ می کند. این شامل موهای حیوانات خانگی ، سرب ، آلرژن های حشرات ، آلودگی ذرات ، گرد و غبار روزانه و خاک است. گازهای سمی می توانند در هوا به این ذرات چسبیده و در فرش گیر بیایند. این گازهای سمی با فعالیتهای روزانه از فرشها آزاد می شوند. مانند قدم زدن در فرش و جاروبرقی آن که منجر به آلودگی هوا در خانه شما می شود.

فرایند تمیز کردن فرش حرفه ای می تواند این باکتری ها را از روی فرش های شما از بین ببرد ، زیرا شرکت های قالیشویی حرفه ای از مایعات تمیز شده مخصوص با خلاء های قدرتمند استفاده می کنند تا بتوانند آلاینده هایی را که به شدت در الیاف فرش شما قرار گرفته اند تمیز کنند.

2. آلودگی های کنه گرد و غبار را پاک می کند
بسیاری از مناطق فرش که تمیز نیستند، می توانند خانه ای از کنه و کثیفی باشند، اما بیشتر صاحبان خانه ها از چنین آلودگی ها آگاهی ندارند ، زیرا اندازه موجودات میکروسکوپی هستند. به دلیل اندازه ذرات میکروسکوپی ، در هنگام اختلال در منطقه با حساسیت شدید می توان به راحتی استنشاق کرد. بسیاری از شرکت های قالیشویی حرفه ای از فرآیند تمیز کردن بخار استفاده می کنند. این فرش را در معرض دمای زیاد قرار می دهد و گرد و غبار را می کشد.

3. عمر فرش پرهزینه خود را طولانی تر می کنید
گرد و خاک مانند کاغذ ساندویچ روی فرش شما هستند. جاروبرقی فرش تمام خاک و خاکهایی را که عمیقاً روی آن انباشته شده اند، از بین نمی برد. فقط فرایند حرفه ای تمیز کردن فرش، تمیز کردن عمیق ، تازه نگه داشتن و ماندگاری فرش گران قیمت شما را فراهم می کند.

4. از کیفیت ظاهر داخلی محافظت می کند
فرش ها مانند آهنربایی عمل می کنند که می تواند خاک ، گرد و غبار ، خاک ، حساسیت ها و باکتری ها را به دام بیندازد. اگر شما فرش های خود را به صورت حرفه ای تمیز نکرده اید ، این آلاینده ها می توانند تجمع کرده و فضایی ناسالم در خانه شما ایجاد کنند. روش ما برای تمیز کردن فرشهای استخراج آب گرم به رفع اشکالات تختخواب و کنه های گرد و غبار که ممکن است در فرش شما راه پیدا کرده اند کمک می کند. یک فرش تمیز فضای تازه و پر جنب و جوش را در هر اتاق ایجاد کنید. چه در خانه و یا در محل کار خود ، اتاق بدون لکه و خاک همیشه خوب است. تکنیسینها شستشو حرفه ای فرش ها نه تنها برای تمیز کردن فرش های کثیف آموزش دیده اند همچنین می تواند لکه های تند و زننده ناشی از کفش ، حیوانات اهلی و بسیاری از موارد دیگر که در عمق فرش به وجود آمده اند تمیز کنند.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر