پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران


مزایای پاک کننده فرش آلی

استفاده از پاک کننده های فرش ارگانیک می تواند بدون عوارض جانبی پاک کننده های مبتنی بر مواد شیمیایی ، همان کار را انجام دهد. هنگامی که از مواد پاک کننده فرش مبتنی بر مواد شیمیایی یا سمی استفاده می شود. آنها بر سلامت جسمی و سلامت محیط تأثیر می گذارند.

مهم نیست که از یک ماده پاک کننده سمی به نحو اسپری شده یا مخلوط شده برای تمیز کردن استفاده شود ، روند شستشو ی فرش باعث حذف همه سموم موجود در فرش نمی شود. هنگامی که پاک کننده از آن جدا شد ، به صورت منفی بر محیط اثر می گذارد.

مزایای برتر پاک کننده های ارگانیک
آلودگی هایی مضری که در فرش وجود دارند با مواد پاک کننده شیمیایی روبرو می شوند، کاهش می یابند. این ترکیب شیمیایی می تواند باعث ایجاد واکنش های آلرژیک در عزیزان از جمله حیوانات اهلی میشود. اگر فرش را با استفاده از محصولات ارگانیک شستشو استفاده کنید شاید کامل از بین نرود اما کاهش می یابد.

کاهش آلودگی در خانه، که اغلب پس از تمیز کردن روزها ادامه دارد و مواد شیمیایی را به هوای محیط اضافه می کند. هوای شیمیایی داخل ساختمان باعث واکنش های شدیدتر مانند سردرد ، حالت تهوع ، حملات آسم ، تحریک کلی بینی ، ریه ها و چشم ها می شود. می تواند باعث سرفه ، عطسه ، احتقان ، خستگی و… شود.

پاک کننده های فرش آلی پتانسیل رشد قالب را به میزان زیادی کاهش می دهند زیرا بیشتر پاک کننده های ارگانیک خشک هستند. پاک کننده های خشک رشد اسپورهای قالب را به حداقل می رساند.

پاک کننده های فرش آلی
بهترین پاک کننده های فرش آلی غیر سمی ، غیر قابل تجزیه و در بسته بندی هایی هستند که 100٪ قابل بازیافت هستند. اگر ترجیح می دهید فرش های خود را به صورت حرفه ای تمیز کنید، پاک کننده های حرفه ای نیز وجود دارند که در تمیز کردن فرش تخصص دارند.
خودتان هم می توانید فرش خود را با چند ماده ساده مانند سرکه و آب لیمو تازه پاک کنید. در اینجا یک دستور العمل تمیز کننده فرش ارگانیک آورده شده است: یک فنجان جوش شیرین، هیجده قطره روغن آلی مانند ترنج، دانه گشنیز (رایحه چوبی) یا اسطوخودوس و یک قاشق چای خوری صابون طبیعی مایع ساخته شده از روغنهای گیاهی یا آجیلها. جوش شیرین را با روغن مخلوط کرده و صابون را اضافه می کنیم تا خمیر خامه ای شکل بگیرد. تا زمان خشک شدن روی لکه های روی فرش و لکه دار بمالید.

هنگام انتخاب یک شرکت قالیشویی از چه چیزی باید جلوگیری کرد؟

هنگام انتخاب یک شرکت حرفه ای قالیشویی ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر انتظار کار با کیفیت بالا و نتایج ماندگار را دارید، از این اشتباهات رایج خودداری کنید:

• انتخاب یک شرکت بر اساس کمترین قیمت: قیمت های ارزان قالیشویی مانع از ارائه بهترین خدمات ممکن و استفاده از بهترین کیفیت محصولات روی فرش های شما می شود. با این گفته ، احتمالاً باید طی چند ماه دوباره با آنها تماس بگیرید. ارزشش را ندارد!
• استخدام یک شرکت نظافت بر اساس تجهیزات آنها: حرفه ای بودن تجهیزات، تمیز بودن فرش مار تضمین نمی کند. مهم نیست تجهیزات شرکت فرش شما چقدر بزرگ باشد ، اعتبار تکنسین های آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است. مگر در مواردی که تکنسین شما مانند افراد شرکت قالیشویی ما بسیار آموزش دیده و با تجربه باشد، تجهیزات فانتزی بی فایده است.
• انتخاب یک شرکت نظافت فرش که از مواد شیمیایی خشن استفاده می کند و می تواند به شما، خانواده و حیوانات خانگی آسیب برساند: آیا ما واقعاً باید در مورد این مطلب توضیح دهیم؟

چگونگی تمیز کردن فرش شما می‌تواند عمر آن را طولانی کند؟

با گذشت زمان ، فرش شما می تواند شروع به فرسودگی کند و انواع مختلفی از آلودگی را در خود جمع کند. مهم است که فرش را به درستی نگهداری کنید تا به آن در شرایط خوبی بماند و طول عمر آن افزایش یابد. حتماً حداقل هر دو سال یک بار با یک شرکت قالیشویی حرفه ای تماس بگیرید تا به طور مداوم فرش خود را در فرم مناسب نگه دارید. در اینجا روشهایی وجود دارد که می توانید عمر فرش خود را بیشتر کنید.

از بین بردن کثیفی و زباله

پس از استفاده مداوم، فرشهای شما شروع به جمع آوری زباله هایی می کنند که می تواند کیفیت مواد را تحت تأثیر قرار دهد. برخی از اشکال متداول بقایای موجود در فرش شما شامل موارد زیر است: آلرژن های آلاینده خاک آلودگی
گرد و غبار با گذشت زمان ، این مواد می توانند الیاف موجود در فرش را تضعیف کنند ، در نهایت باعث شکسته شدن یا تجزیه کامل آنها می شوند. بهترین راه برای جلوگیری از ساختن زباله ها این است که فرش های خود را به طور مرتب حفظ کنید.

از بین بردن لکه ها
برخی از صدمات به فرش شما مشهود است. اگر لکه های ناشی از ریخته قهوه ، جوهر یا شراب باشد ، می توانید با شستن فرش ، آنها را از بین ببرید. نه تنها از بین بردن لکه ها می تواند ماندگاری فرش شما را افزایش دهد ، بلکه ظاهر آن را نیز بهبود می بخشد و محیط کلی خانه شما را تقویت می کند.

بهبود کیفیت هوا
اگر فرش شما به اندازه کافی خاک و مواد زائد را جمع می کند ، در نهایت می تواند تأثیر خود را بر کیفیت هوا در خانه شما بگذارد. این امر می تواند باعث شود اتاق های خانه شما احساس چرکی کنند و مانع از تنفس آزاد شما شوند. برای بهبود جریان هوا در فضای زندگی خود ، هر زمان نیاز به تجدید فرش خود دارید ، تمیز کردن طبق برنامه ریزی انجام دهید.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر