You are currently viewing با روش های از بین بردن سوختگی فرش آشنا شوید

با روش های از بین بردن سوختگی فرش آشنا شوید

روش های از بین بردن سوختگی فرش

یکی از بدترین اتفاق هایی که می تواند براثر سهل انگاری افراد با قراردادن جسم داغ یا افتادن آتش سیگار بر روی فرش یا موکت ایجاد شود،سوختگی فرش است.سوختگی در فرش چهره نامناسبی را برای دکوراسیون خانه دارد اما در این میان روش هایی برای از بین بردن سوختگی فرش وجود دارد که در ادامه می خواهیم به توضیح آن بپردازیم.

چگونه سوختگی فرش را از بین ببریم؟

روش های مختلف برای از بین بردن سوختگی فرش وجود دارد .چنان چه سوختگی فرش در حد خوابیدن پر فرش شما باشد می توانید با استفاده از چند تکه یخ ،پرزهای خوابیده را به حالت اولیه آن برگردانید و با برش مخصوص سطح خوابید فرش را برس بکشید.اگر سوختگی فرش عمیق باشد، برای ترمیم آن بهتر است با سپردن فرش به شرکت های قالیشویی معتبر ،سوختگی فرش را از بین ببرید.شرکت های قالیشویی معتبر خدمات مختلفی را برای مشتریان خود در کنار شستشوی قالی و موکت دارند.برای اطلاع از خدمات قالیشویی می توانید با برقراری ارتباط با بخش کارشناسی قالیشویی از تمام خدمات و هزینه های جانبی آن مطلع شوید. کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی غرب تهران ارائه دهنده خدمات رفع سوختگی فرش در سریع ترین زمان می باشد.

چگونه سوختگی فرش را از بین ببریم؟
چگونه سوختگی فرش را از بین ببریم؟

قالیشویی ونک می تواند شما را در زمینه شستشوی قالی و ترمیم آن راهنمایی کند .با برقراری ارتباط با بخش کارشناسی مجموعه می توانید از خدمات مجموعه ما مطلع شوید و بهترین آن را انتخاب نمایید.به طور کلی شرکت های قالیشویی برای ترمیم بخش سوختگی فرش با استفاده از کاتر بدون آسیب زدن به سایر بخش های فرش آن را برش می دهند و از قسمت های سالم فرش مقداری پرز برمیدارند و با روش خاص قسمت سوختگی فرش را ترمیم می کنند.

  پرداخت یا موگیری

ترمیم فرش عمل تخصصی و حرفه ای است که باید توسط افراد باتجربه در این زمینه انجام شود در این صورت  به فرش آسیب جدی و جبران ناپذیری وارد خواهد شد.در این میان روش های خانگی مختلف برای از بین بردن سوختگی فرش وجود دارد که کارشناسان استفاده از این روش ها را توصیه نمی کنند. برای دریافت خدمات اصلاح پوسیدگی فرش با کارخانه قالیشویی ونک تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی ونک ارائه دهنده خدمات ترمیم و رفع سوختگی و پوسیدگی فرش می باشد.

ترمیم و از بین بردن سوختگی فرش
ترمیم و از بین بردن سوختگی فرش

ترمیم و از بین بردن سوختگی فرش و موکت

ترمیم و از بین بردن سوختگی و لکه بر روی فرش کار سخت و دشواری نیست اما نیاز به تخصص و تجربه فراوان دارد که به فرش آسیب جدی وارد نشود.اگر زمان کافی برای ازبین بردن لکه یا سوختگی در فرش دارید بهتر است ابتدا با شرکت های قالیشویی معتبر که دارای مجوز از سوی اتحادیه قالیشویان هستند،تماس حاصل فرمایید . مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند.با سپردن فرش خود به شرکت های قالیشویی می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی ترمیم فرش خود را انجام دهید. قالیشویی سعادت آباد زیر نظر کارخانه قالیشویی ونک ارائه دهنده خدمات ترمیم و از بین بردن سوختگی فرش می باشد.

  شستشوی پتو و لحاف در قالیشویی

خدمات قالیشویی با توجه به نوع فرش و بافت و میزان تراکم و آسیب به فرش قیمت گذاری می شوند .برای استفاده از این خدمات ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید و پس از آن بهترین تصمیم را برای سپردن فرش خود به قالیشویی و استفاده از خدمات آن ها داشته باشید.قالیشویی ونک با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه شستشوی و ترمیم انواع فرش دستباف و ماشینی و شستشوی فرش ماشینی و فانتزی می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

روش های از بین بردن سوختگی فرش چیست؟

در این مقاله از سایت قالیشویی ونک به بررسی روش های از بین بردن سوختگی فرش به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

برای ترمیم و از بین بردن سوختگی فرش و موکت به کجا مراجعه کنیم؟

کارخانه قالیشویی ونک ارائه دهنده خدمات ترمیم و از بین بردن سوختگی فرش و موکت می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها