پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران


ویژگی های یک قالیشویی خوب:

1 – مجاز و معتبر بودن. 2 – زمان تحویل. 3 – قیمت قالیشویی. 4 – مشتری مداری. 5 – سابقه ی کار. 7 – خوش قولی، که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. همه ی ما به دنباله یک قالیشویی مطمین و معتبر هستیم، قالیشویی ونک همچون مطالبی در مورد شستشوی انواع فرش ها، لکه برداری، جرم دوزی، روفو گری و غیره به شما مشتریان ارایه می دهد.

یکی از اصولی که باید رعایت شود در قالیشویی:

از موادشوینده استاندارد و متناسب تار و پود فرش استفاده شود که باعث می شود فرش تمیز بماند و رنگ خود را حفظ کند احساس رضایت مندی را به ارمغان بیاورد. شستن انواع فرش و خدمات دیگری را به قالیشویی ونک بسپارید. مردم معمولا شستشوی فرش را به قالیشویی ها می دادند، پیداکردن به ترین قالیشویی ونک یک مجموعه معتبر سخت است و در مواردی مشکلاتی همچون بدقولی در زمان تحویل فرش و یا بروز مشکلاتی مانند تمیز نشدن کامل و یا پارگی تکه ای از فرش باعث ناراحتی می شود.

<mark>اما قالیشویی ونک این امکان را دارد و با به ترین کیفیت شستشوی، و با صد درصد تضمینی به شما مشتریان ارایه می گردد.</mark> فرش خود را به ما بسپارید، قالیشویی ونک شعبه ی دیگری ندارد. استفاده از مواد شوینده مرغوب و عاری از هرگونه اسید های مخرب. فرش شما از زمان تحویل به کارخانه تا اتمام مراحل شستشو تحت گارانتی قالیشویی ونک می باشد. اولین شاخصه به ترین بودن در هر زمینه داشتن مجوز قانونی انجام آن کار است. به ترین قالیشویی نه یک قالیشویی سنتی است و نه یک قالیشویی مدرن بلکه به ترین قالیشویی باید هر دو این ها باشد، قالیشویی ونک یعنی بنا به ماهیت کار نوعی از کار ها عمدتا بر پایه روش ها ی و ابزار سنتی بهتر انجام می شوند. به ترین قالیشویی باید بتواند به روش های سنتی کار کرده و استاد کار با سابقه مسلط به تجارب سنتی شستشوی فرش دست باف خصوصآ فرش های اعلا ابریشم و گل ابریشم را دارا باشد تا بتواند مسیولیت خطیر شستشوی فرش های نفیس و گران قیمت و حتی فرش های معمولی دست باف را بخوبی انجام دهد و هیچ ماشین خودکار و مکانیزه ای در جهان ساخته نشده که بتواند این کار را بخوبی روش سنتی انجام دهد کار خود را به قالیشویی ونک بسپارید.

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر