پاسخگویی 24 ساعته، سرویس دهی سراسر تهران

نکاتی که باید رعایت شود در شستشوی فرش های فانتزی این است که: 1) جارو برقی خود را در جهت خاب فرش بکشیدتا تمام گرد و غبارش گرفته شود .2) اگر بخواهید فرش فانتزی را برس بکشید از برس خوب و بهتر استفاده کنید. 3) با آب داغ فرش فانتزی را نشورید زیرا  فرش را از بین می برد و باعث می شود زودتر کهنه بشوند شستش فرش های فانتزی کار هر کسی نیست، قالیشویی ونک این امکان را می دهد که فرش های فانتزی و انواع فرش های دیگر را بشورد کاملا تضمینی و با بهترین کیفیت شستشو خدمات رسانی می کند.
مورد بعدی که برای شستشوی فرش فانتزی انجام می دهید این است که اگر روی فرش فانتزی لکه چایی یا قهوه و یا هر چیز دیگر که ریخته باید با دستما کاغذی یا حوله تمیز شود تا از نفوذ بیشتر آن به فرش جلوگیری کند.
اگر بخواهیم از شامپو فرش استفاده کنیم اول باید گرد و غبار آن را بگیریم و بعد لکه گیری کرد که کاملا اثری ازش نمونده باشد و برای درست  کردن محلول شستشو حتما از آب گرم استفاده کنید و از آب داغ خوداری کنید چون باعث از بین بردن فرش شما می شود و از آب سرد هم نباید استفاده شود چون قدرت تمیزی کمتری دارد و لکه یا کثیفی را از بین نمی برد به آن صورتی می خواهید تمیز شود شستن قالیچه یا فرش های خود را به قالیشویی ونک بسپارید.

قالیشویی ونک، توانسنت برند خود را ثبت کند. اولین قالیشویی در تهران، قالشویی ونک بود که ثبت برند انجام داده .

قالیشویی ونک به تمام مناطق ونک، امیر آباد، یوسف آباد، گیشا، جردن، ولی عصر، غرب تهران، مرزداران خدمات رسانی میکند .

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
قالیشویی ونک

قالیشویی ونک

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

بدون ديگاه

ارسال یک نظر