You are currently viewing قالیشویی وزرا

قالیشویی وزرا

بهترین قالیشویی وزرا

چگونه فرش را تمیز کنیم؟ این سوالی است که برای شما پیش آمده است. تمیز کردن فرش در منزل بدون آسیب رساندن به فرش با استفاده از مواد شوینده خاص یا مواد طبیعی موجود در خانه امکان پذیر است. فرش باعث زیبایی هر بهتر خانه ها میشوند و باعث تکمبل شدن دکوراسیون خانه میشوند. با این حال، فرش ها محلی برای جمع شدن و تکثیر باکتری ها، کنه ها و گرد و غبار هستند. فرش ها باید در مدت زمان مشخصی تمیز شوند. 

سوال این است: چگونه فرش ها را تمیز کنیم؟ بهترین راه برای شستشوی فرش ها سپردن آنها به یک شرکت متخصص در این کار همچون قالیشویی وزرا میباشد.این قالیشویی که شعبه ای دیگر از قالیشویی ونک است آماده خدمت به همشهریان تهرانی میباشد. با ما همراه باشید که در ادامه مقاله در نحوه تمیز کردن فرش ها در خانه را به شما آموزش میدهیم.

نحوه تمیز کردن فرش در قالیشویی وزرا

نظافت فرش با توجه به نوع و جنس آن متفاوت است. همه محصولات شوینده برای شستن فرش ها مناسب نیستند. در این مقاله بیایید یاد بگیرید که چگونه فرش های کثیف منزل خود را تمیز کنیم.

خدمات قالیشویی وزرا
خدمات قالیشویی وزرا

تمیز کردن فرش ایرانی در قالیشویی وزرا

یک راه حل موثر و مطمئن برای تمیز کردن فرش ایرانی در خانه، استفاده از خمیر خامه ای است که با سرکه سفید و نمک درشت درست شده است. این یک لکه بر طبیعی است که به فرش آسیبی نمی رساند. بعد از اینکه سرکه و نمک را با هم مخلوط کردید و آنرا روی فرش ریختید، اجازه دهید چند ساعت بماند، سپس با احتیاط آن را با برس بردارید و باقیمانده را با جاروبرقی بکشید. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه 2 تهران با کارخانه قالیشویی ونک تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی در منطقه 2 تهران برای دریافت خدمات شستشوی فرش می باشد.

  قالیشویی پارک وی

مواد شوینده فرش در قالیشویی وزرا

فرش ایرانی یکی از فرش های گرانبهای دستباف است. شستشوی فرش دستباف توسط شرکت های قالیشویی غیرحرفه ای و یا شستشوی نامناسب آن به معنای آسیب دیدن فرش است. تمیز کردن این نوع فرش که رنگ ریشه است نیاز به تجربه و تخصص لازم  دارد. پرسنل قالیشویی وزرا هنگام تحویل فرش دستباف  از درب منزل از شما هزینه دریافت نمی کنند. قیمت شستشوی فرش دستبافت با توجه به نوع فرش شما و تکنیک بافت متفاوت است. قیمت نظافت فرش دستباف ما را می توانید در صفحه لیست قیمت ما در وب سایت ما مشاهده کنید. قیمت های ما به روز است.

فرش های دستبافت شما را که از آدرس شما برای شست و شو تحویل گرفته ایم، شسته و خشک می کنیم و ظرف سه روز به آدرس شما تحویل می دهیم. تمامی انواع فرش هایی که از شما دریافت میکنیم، بیمه می شوند. تمام آسیب ها، از بین رفتن یا خرابی هایی که ممکن است در حین سرویس یا شستشو رخ دهد قالیشویی وزرا بر عهده میگیرد.  در کارخانه قالیشویی وزرا  با در نظر گرفتن تکنیک بافت و ساختار نخ، کلیه فرش های دستباف با سیستم های حرفه ای و با استفاده از شامپوهای مناسب ساختار فرش در ماشین های قالیشویی تمام اتوماتیک شستشو می شوند. نحوه شستشوی فرش ها را می توانید در صفحه وب سایت مشاهده کنید.

ویژگی های قالیشویی وزرا
ویژگی های قالیشویی وزرا

شامپوهایی که در کارخانه قالیشویی وزرا برای شستشوی فرش دستبافت استفاده می کنیم، گیاهی هستند و هرگز به طبیعت و سلامت انسان آسیب نمی رسانند. کارکنان ما که در قالیشویی کار می کنند، در زمینه شستشوی فرش دستباف آموزش دیده اند و می دانند که چه فرشی، چگونه و با چه ماده ای باید شسته شود. در ابتدا فرش ها ابتدا در دستگاه گردگیری قرار می گیرند و گرد و غبار آنها پاک می شود سپس فرش هایی که بر اساس نوع خود جدا می شوند با تکنیک شستشوی مناسب به صورت جداگانه شسته می شوند.

  قالیشویی ظفر

فرآیند شستشو در ماشین قالیشویی تمام اتوماتیک انجام می شود . خشک کردن فرش توسط ماشین آلات در محیط بسته انجام می شود. فرش های آماده سرویس بسته بندی شده و به آدرس شما تحویل داده می شود. هزینه شستشوی فرش با تحویل فرش شما انجام می شود. کارخانه قالیشویی ونک ارائه دهنده خدمات قالیشویی در هروی با کیفیت بالا می باشد جهت دریافت خدمات قالیشویی در هروی با ما تماس بگیرید.

نحوه تمیز کردن فرش با مواد مختلف در قالیشویی وزرا

اولین قدم در تمیز کردن فرش پاک کردن گرد و غبار فرش با جاروبرقی است. محصولات پاک کننده زیادی برای تمیز کردن فرش در بازار وجود دارد، اما می توان از مواد طبیعی مانند سرکه، بی کربنات و آمونیاک برای پاک کردن لکه های موجود بر روی فرش به طور موثر استفاده کرد. اگر از آسیب دیدن فرش می ترسید، ابتدا بر روی یک گوشه آن یک آزمایش انجام دهید: از آن محصول در قسمت کوچکی از فرش استفاده کنید که شاید کمتر دیده شود. به این ترتیب، نمی توانید خطر خراب شدن کل فرش را به طور غیرقابل جبرانی به خطر بیندازید.

جوش شیرین

در میان مواد مختلفی که برای تمیز کردن فرش بکار میرود، جوش شیرین به عنوان یک ضد عفونی کننده و برای از بین بردن کنه ها و تخم های آنها بسیار عالی است. می توان آن را به صورت خشک یا مخلوط با آب روی فرش پخش کرد. در حالت اول باید  8 ساعت اجازه دهید بر روی فرش بماند و سپس با جاروبرقی آن را جارو کنید. کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی در آجودانیه برای دریافت خدمات شستشوی انواع فرش با بهترین کیفیت می باشد جهت دریافت خدمات قالیشویی در آجودانیه با ما در تماس باشید.

هزینه خدمات قالیشویی وزرا
هزینه خدمات قالیشویی وزرا

محلول سرکه و آب

یک راه عالی برای تمیز کردن فرش در خانه استفاده از محلول سرکه و آب است. یک برس نرم یا اسفنج را به سرکه و آب آغشته کنید و سپس به آرامی و مطابق جهت پارچه یا حاشیه آن را بمالید. 

  قالیشویی تهرانسر

آمونیاک

آمونیاک راه حل مناسبی برای پاک کردن لکه های سرسخت است. بدیهی است که نباید از آمونیاک خالص استفاده شود، باید 1 تا 4 با آب رقیق شود. با کمک یک اسفنج، آمونیاک رقیق شده را روی لکه بمالید و خواهید دید که به سرعت عمل می کند و لکه را پاک میکند.

قالیشویی مینی سیتی زیر نظر کارخانه قالیشویی ونک خدمات شستشوی انواع فرش و رفوگری را با بهترین کیفیت انجام می دهد برای دریافت خدمات قالیشویی در مینی سیتی با ما در تماس باشید. شستشوی پتو در قالیشویی ونک امکان پذیر می باشد برای دریافت خدمات شستشوی پتو در قالیشویی ونک و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

بی کربنات

بی کربنات باید به طور یکنواخت روی سطح فرش پخش شود و حدود 20 ساعت بماند تا عمل کند و سپس با جاروبرقی جارو بکشید. پاک کننده های مخصوص محصولاتی بر پایه فوم هستند که روی فرش اسپری می شوند. هر محصول روش استفاده خاص خود را دارد، ما به شما توصیه می کنیم دستورالعمل ها را با دقت بخوانید.

چگونه فرش ایرانی را تمیز کنیم؟

یک راه حل موثر و مطمئن برای تمیز کردن فرش ایرانی در خانه، استفاده از خمیر خامه ای است که با سرکه سفید و نمک درشت درست شده است. این یک لکه بر طبیعی است که به فرش آسیبی نمی رساند.

 قیمت شستشوی فرش دستبافت قالیشویی وزرا چه مقدار می باشد؟

پرسنل قالیشویی وزرا هنگام تحویل فرش دستباف از درب منزل از شما هزینه دریافت نمی کنند. قیمت شستشوی فرش دستبافت با توجه به نوع فرش شما و تکنیک بافت متفاوت است برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی در وزرا تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها