You are currently viewing قالیشویی ظفر

قالیشویی ظفر

بهترین قالیشویی ظفر

امروزه دیگر به ندرت افرادی پیدا می شوند که برای شستشوی فرش در منزل اقدام کنند بلکه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته و همچنین سرعت در فرایند انجام این کار اغلب مردم فرایند شسشتوی فرش را به قالیشویی ها می سپارند.این مرکز قالیشویی با بهره گیری از نیروهای باتجربه و با مهارت بالا و همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک فرایند شستشوی فرش با بهترین مواد شوینده را انجام می دهد و خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان ارائه می دهد که این امر موجب شده تا این مرکز قالیشویی دارای مشتریانی ثابت و همیشگی باشد.

قالیشویی ظفر شوینده مناسب را براساس جنس فرش به کار می برد و از این طریق نه تنها آلودگی از روی فرش را از بین می برد بلکه مانع از پوسیدگی و هرگونه آسیب به آن می شود. همچنین در این مرکز خدماتی فرایند خشکشویی نیز با دستگاه انجام می گردد و این بدین معنا است که تمامی فرایند انجام کار کاملا مکانیزه و در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد به گونه ای که قالیشویی ظفر در زمان تحویل فرش به مشتری اعلام می کند که فرش ها را ظرف مدت 48 ساعت تحویل می دهد.

ویژگی های قالیشویی ظفر

آنچه که موجب شده تا قالیشویی ظفر بهترین قالیشویی تهران در زمره یکی از بهترین و معتبرترین مراکز خدماتی قالیشویی در تهران و محدوده ظفر شناخته شده باشد ویژگی های درخور توجه آن است که برخی از مهم ترین این ویژگی ها به قرار ذیل است:

  قالیشویی قیطریه

مجوز رسمی برای فعالیت

یکی از معیارهای مهم در انتخاب یک قالیشویی که می تواند نشان دهنده اعتبار آن باشد برخورداری از مجوز رسمی برای انجام خدمات قالیشویی است که این مجوز از سوی اتحادیه قالیشویان صادر می شود و شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان کامل فرش های خود را به این مرکز خدماتی بسپارید. توجه داشته باشید که کلیه فعالیت های قالیشویی ظفر تحت نظارت کامل صنف قالیشویی بوده و در صورتی که در زمان ارائه خدمات هرگونه صدمه ای به فرش وارد شود این مرکز موظف است که خسارت آن را به صورت کامل پرداخت نماید.

استفاده از مواد شوینده مناسب

در حالت کلی فرش ها به دو دسته ماشینی و دستباف تقسیم می شوند که در قالیشویی ظفر برای شستشوی فرش های ماشینی با توجه به حساسیت کمتری که دارند از شوینده های شیمیایی استفاده می شود اما فرش دستباف از حساسیت بالایی برخوردار بوده و برای این که به رنگ های طبیعی به کار رفته در الیاف آن صدمه ای وارد نشود شستشوی آن با شوینده های گیاهی انجام می شود. همچنین قابل ذکر است که برای هر کدام از فرش های ماشینی و دستباف از دستگاه های جداگانه ای استفاده می گردد. خاک گیری فرش از دیگر خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی ونک با سال ها تجربه می باشد برای دریافت خدمات خاک گیری فرش با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی ظفر
خدمات قالیشویی ظفر

سرویس حمل و نقل

از دیگر ویژگی های قالیشویی ظفر بهره مندی از سرویس حمل و نقل می باشد به این صورت که مشتری بعد از تماس با این مرکز و ذکر آدرس، نیروهای قالیشویی ظفر به محل اعزام شده و فرش ها را تحویل می گیرند و بعد از اتمام خدمات شستشو مجددا آن ها را در محل تحویل می دهند.

  قالیشویی شهرک المپیک

قیمت قالیشویی در ظفر

اگر فرش منزلتان کثیف شده و آثار لکه و آلودگی های زیادی بر روی آن نمایان شده و به دنبال یک مرکز قالیشویی معتبر برای شستشوی فرش های خود هستید می توانید با قالیشویی ظفر تماس بگیرید و انجام کلیه فرایند شستشوی فرش را به این مرکز خدماتی بسپارید. قالیشویی ظفر علاوه بر شسشتوی فرش خدمات دیگری نظیر تعمیر، رفو، دارکشی، چرم دوزی و… را نیز ارائه می دهد همچنین در این مرکز عملیات شسشتوی مبلمان در منزل نیز توسط نیروهای متخصص و باتجربه نیز انجام می شود. برای اطلاع از قیمت های خدمات قالیشویی در ظفر با ما در تماس باشید. شستشوی پتو در قالیشویی ونک با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد برای دریافت خدمات شستشوی انواع پتو و لحاف با کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی در تهران تمای بگیرید.

غبارگیری فرش در قالیشویی ها و به روش های ماشینی

گاهی اوقات افراد به دلیل نداشتن شرایط و آپارتمانی بودن منازل و نبود فضای کافی و همچنین تخصصی بودن این امر آن را به قالیشویی ها می سپارند. غبارگیری فرش در مراکز مخصوص آن دارای مراحلی است که در ادامه توضیح خواهیم.

  • اولین مرحله غبارگیری عادی از فرش می باشد
  • انجام پروسه غبارگری به صورت ماشینی

زمانیکه نوبت به غبارگیری فرش توسط دستگاه های ماشینی و اتوماتیک می شود این مرحله خود به دو روش انجام می پذیرد:

  • استفاده از ضربه زنهای مکانیکی برای گردگیری فرش
  • بهره گیری از تجهیزات مکنده برای بیرون کشیدن گردو غبار از دل فرش

پس از اتمام مرحله گردگیری و تمیز کاری فرش نوبت به مراحل بازرسی سطح فرش برای عیب یابی، رفوکاری، لکه گیری فرش می شود ودر نهایت فرش برای ورود به مرحله شست و شو آماده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله روش‌ های غبارگیری فرش را مطالعه نمایید.

خدمات قالیشویی ظفر

در این مقاله به انواع خدمات قالیشویی ظفر می پردازیم.

  قالیشویی غرب تهران

شست و شوی انواع فرش های دستباف

اگر شما فرش دستباف در منزل دارید، و برای شست و شوی آن به دنبال یک قالیشویی با بهترین خدمات هستید، ما به شما قالیشویی ظفر را معرفی می کنیم‌. فرش های دستباف بسیار حساس هستند، در این صورت نیاز به شست و شوی تخصصی با مواد شوینده مناسبی دارند، تا دچار خرابی و بهم ریختگی رنگ ها نشود.

ویژگی های قالیشویی ظفر
ویژگی های قالیشویی ظفر

شست و شوی انواع موکت

قالیشویی ظفر قادر است، انواع موکت را، از نوع پرز دار و معمولی با بالاترین کیفیت شست و شو دهد. موکت ها در قالیشویی با بهترین روش و مواد شوینده شسته می شوند، پس دیگر هیچ نگرانی در این باره نداشته باشید. کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی دزاشیب خدمات شستشوی انواع موکت را به صورت تخصصی با بهترین مواد شوینده انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

شست و شوی فرش های ماشینی

قالیشویی ظفر علاوه بر شست و شوی موکت، فرش دستباف می تواند، فرش های ماشینی را با بهترین کیفیت، توسط دستگاه پیشرفته شست و شو دهد.

خشکشویی مبلمان و ست خواب

از دیگر خدمات، قالیشویی ظفر می توان به خشکشویی مبلمان و ست خواب اشاره کرد. خشکشویی توسط کارکنان با تجربه و زیر نظر کارشناس انجام می شود.

خدمات آرایشی و تکمیلی در قالیشویی ظفر تهران

اگر شما ساکن محله ظفر تهران یا در محله های نزدیک به آن ساکن هستید، و به دنبال یک قالیشویی فوق العاده با بهترین امکانات که بتواند، خدمات آرایشی و تکمیلی فرش را به نحوه مناسب انجام دهد، هستید قالیشویی ذکر شده گزینه منحصر به فردی برای شما ساکنان ظفر می باشد.

باز سازی و ترمیم فرش در قالیشویی های تهران

قالیشویی ظفر می ‌تواند، خدمات ترمیم و بازسازی و رفوگری فرش را با بهترین کیفیت به مشتریان تحویل دهد. اگر فرش منزل شما با مشکلاتی همچون؛ بید زدگی، پارگی، پوسیدگی و… مواجعه شده است، نگران نباشید کافیست با این قالیشویی تماس بگیرید، تا بهترین خدمات به شما ارائه داده شود.

قالیشویی ظفر چه ویژگی هایی دارد؟

مجوز رسمی برای فعالیت و استفاده از مواد شوینده مناسب و سرویس حمل و نقل و … برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم این مقاله را در سایت قالیشویی ونک بهترین و قدیمی ترین قالیشویی در ظفر مطالعه کنید.

قالیشویی ظفر چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

شستشوی فرش های دستباف و شستشوی انواع موکت و شستشوی فرش های ماشینی و خشکشویی مبلمان و ست خواب و … برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها