You are currently viewing قالیشویی چیتگر

قالیشویی چیتگر

بهترین قالیشویی در چیتگر

وقتی صحبت از شستشو فرش به میان می آید ناخودآگاه بسیاری از افراد مراکز قالیشویی را به یاد می آورند، چرا که شستشو فرش مخصوصا در تعداد بالا کاری دشوار و دور از حوصله است از این رو مراکز قالیشویی می توانند به راحتی و با استفاده از دستگاه های قدرتمند فرش های شما را شستشو دهند، قالیشویی چیتگر بهترین مرکز قالیشویی در سطح کشور می باشد که با ارائه خدمات و قیمت مناسبی که جهت شستشو فرش ها در نظر گرفته است، توانسته رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

با آپارتمان نشینی بسیاری از افراد و شاغل شدن بسیاری از خانم ها، شستشو فرش ها به روش سنتی نسبت به زمان گذشته کم رنگ تر شده، چرا که معمولا افراد آپارتمان نشین فضای کافی برای شستشو فرش در اختیار ندارند و همچنین اغلب خانم های شاغل با توجه به فعالیت های که در بیرون از خانه دارند، زمان و حوصله کافی برای شستن فرش ها ندارند اما اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید و یا حتی اگر توان شستن فرش ها در منزل را ندارید جای هیچ نگرانی نیست، چرا که ما در مرکز قالیشویی ونک انواع فرش های شما را با استفاده از بهترین مواد شوینده و بهترین روش ها شستشو می دهیم.

لکه زدایی فرش در قالیشویی چیتگر

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که لکه ای بر روی فرش شما ایجاد شده باشد و به دنبال راه حل برای پاک کردن آن باشید، و یا حتی امکان دارد لکه های از قبل روی فرش باشد و شما از وجود آن بی خبر باشید و حالا قصد شستن آن را داشته باشید، اما ما به شما توصیه می کنیم برای این که با تمامی لکه های ایجاد شده بر روی فرش خود خداحافظی کنید.

  قالیشویی شهران

فرش های خود را به مرکز قالیشویی چیتگر بسپارید چرا که در این مرکز فرآیند لکه برداری توسط مواد شوینده قوی صورت می گیرد. هر نوع لکه ای امکان دارد روی فرش ایجاد شود که از انواع لکه ها می توان به لکه چای، چربی، انواع خوراکی ها، آدامس، جای شمع و غیره اشاره کرد که هر یک از این لکه ها به مواد مخصوصی نیاز دارند تا علاوه بر از بین بردن لکه، به بافت و رنگ فرش آسیبی نرسد. کارخانه قالیشویی ونک قالیشویی خوب در نیاوران خدمات شستشوی انواع فرش را به صورت تخصصی با قیمت مناسب انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی در چیتگر
بهترین قالیشویی در چیتگر

نکات مهم برای شستشوی فرش در قالیشویی چیتگر

زمانی که فرش ها به قالیشویی سپرده می شود لازم است یک سری نکات رعایت شود که علاوه بر شستشو درست و اصولی فرش ها، رنگ و کیفیت فرش حفظ شود در ادامه به بررسی نکات قابل توجه توسط مرکز قالیشویی چیتگر می پردازیم:

 • جداسازی فرش ها بر اساس نوع آن ها: یکی از اصلی ترین و مهم ترین نکاتی در مرکز قالیشویی چیتگر رعایت می شود جدا سازی فرش ها بر اساس دست بافت بودن و ماشینی بودن آن ها است، چرا که در نوع شستشو فرش های ماشینی و دست بافت تفاوت های بسیاری وجود دارد.
 • استفاده از مواد شوینده مناسب: در مطلب فوق گفتیم فرش ها به دو صورت دست بافت و ماشینی هستند از این رو نوع مواد شوینده ای که برای هر کدام از این فرش ها استفاده می شود باید دارای تفاوت هایی باشد چرا که فرش های دست بافت از لحاظ پخش رنگ دارای حساسیت های ویژه ای است و نیازمند دقت بیشتری در شستشو آن ها می باشد.
 • استفاده از آب کر: این که شما در مورد آب استفاده شده در شستشو فرش حساسیت دارید یا خیر؟ یک مسئله کاملا شخصی است اما در مرکز قالیشویی چیتگر شستشو فرش ها توسط آب کر صورت می گیرد.
  قالیشویی پیروزی

موارد گفته شده تنها بخشی از نکات قابل توجه در مرامز قالیشویی است که علاوه بر این موارد رعایت نکات دیگری هم واجب است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

 • استفاده از دستگاه های مدرن
 • مشخص بودن نوع شستشو به روش اتوماتیک یا غیر اتوماتیک
 • امکان رفو گری فرش ها
 • تضمین سلامت فرش ها
 • ارائه رسید و فاکتور به مشتری
 • تضمین ثبات رنگ فرش ها
 • تحویل به موقع فرش ها

چنان چه مرکز قالیشویی ویژگی های گفته شده را داشته باشد شما می توانید آن را به عنوان یک مرکز معتبر برای سپردن فرش های خود به آن مرکز انتخاب کنید. برخی از مراکز قالیشویی هنگام ارائه رسید و یا فاکتور به شما درخواست امضا برگه را دارند، اما مواظب باشید و متن قرار داد را کاملا مطالعه کنید حتما می پرسید علت این توصیه ما به شما چیست؟

علت توصیه ما به شما برای خواندن کامل قرار داد این است که متاسفانه برخی از مراکز قالیشویی نا معتبر، جملاتی را درج می کنند که شما با امضا کردن آن موافقت خود را اعلام می کنید برای مثال یکی از جملاتی که در رسید های مراکز قالیشویی نامناسب دیده می شود این است که، مرکز قالیشویی در قبال پارگی و یا هرگونه آسیب وارد شده به فرش مسئول نیست.

چنان چه شما برگه را امضا کنید یعنی این شرایط را پذیرفته اید و اگر مشکلی برای فرش شما پیش بیاید، مسئول آن خود شما هستید. ضمنا در نظر داشته باشید که آدرس درج شده در برگه رسید شما واقعی باشد، چرا که متاسفانه مواردی دیده شده که به عنوان مرکز قالیشویی فرش ها را از مشتریان تحویل گرفته اند و سپس فرش ها را به مشتریان تحویل نداده اند، که این گونه مراکز قابل اعتماد نیستند. شستشوی فرش دستباف از خدمات کارخانه قالیشویی ونک با بهترین کیفیت بدون هیچ گونه آسیب می باشد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

ویژگی های قالیشویی چیتگر
ویژگی های قالیشویی چیتگر

ویژگی های قالیشویی چیتگر

با توجه به تمامی اطلاعاتی که در مطالب فوق به بررسی آن ها پرداختیم در ادامه قصد داریم مزایای سپردن فرش ها به مرکز قالیشویی چیتگر بپردازیم:

 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت برای حفظ رنگ فرش ها
 • استفاده از مواد مخصوص برای ریشه فرش ها
 • استفاده از دستگاه های به روز که به تار و پود فرش آسیب نرسد
 • ارائه قیمت مناسب و مقرون به صرفه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه
 • امکان ثبت سفارش شستشو فرش ها از طریق فضای مجازی
  قالیشویی کن

یکی از بزرگترین مزیت های قالیشویی چیتگر امکان ثبت سفارش شستشو فرش از طریق سایت می باشد که این موضوع سبب صرفه جویی در هزینه های اضافی و صرفه جویی در زمان می گردد. ضمنا همان طور که گفته شد ما در مرکز قالیشویی چیتگر قیمت های مقرون به صرفه ای را ارائه می دهیم،  و تعیین قیمت شستشو فرش بر اساس ملاک هایی همچون نوع فرش، نوع شستشو، هزینه های رفت و آمد، متراژ و غیره صورت می گیرد.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، شرایط اقتصادی جامعه را نیز در نظر گرفته ایم تا بتوانیم در کنار کیفیت بالای شستشو فرش ها، قیمت مناسب و متناسب با بودجه خانواده ها ارائه دهیم. شما مشتریان گرامی می توانید از طریق مراجعه به سایت رسمی ما سفارشات شستشو انواع فرش های ماشینی و دست بافت خود را در هر تعدادی ثبت نمایید، تا کارکنان ما فرش های شما را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرند و در کوتاه ترین زمان، فرش های شما را تحویل دهند.

قالیشویی چیتگر چه ویژگی هایی دارد؟

استفاده از مواد شوینده با کیفیت برای حفظ رنگ فرش ها، استفاده از مواد مخصوص برای ریشه فرش ها، استفاده از دستگاه های به روز که به تار و پود فرش آسیب نرسد، ارائه قیمت مناسب و مقرون به صرفه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، امکان ثبت سفارش شستشو فرش ها از طریق فضای مجازی از ویژگی های قالیشویی چیتگر می باشد.

علت توصیه به خواندن کامل قرار داد قالیشویی چیتگر چیست؟

توصیه قالیشویی چیتگر به شما برای خواندن کامل قرار داد این است که متاسفانه برخی از مراکز قالیشویی نا معتبر، جملاتی را درج می کنند که شما با امضا کردن آن موافقت خود را اعلام می کنید و یعنی این شرایط را پذیرفته اید و اگر مشکلی برای فرش شما پیش بیاید، مسئول آن خود شما هستید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها