You are currently viewing قالیشویی مینی سیتی

قالیشویی مینی سیتی

بهترین قالیشویی مینی سیتی

همانطور که می دانید شستشوی سالیانه فرش ها یکی از کارهای مرسوم، در خانه هر ایرانی است و بانوان ایرانی جهت حفظ پاکیزگی و دوام فرش هایشان هر چند وقت یک بار آن ها را می شویند. اگر به دنبال یک قالیشویی مطمئن هستید، می توانید فرش های خود را به قالیشویی مینی سیتی بسپارید و خیال خود را بابت شستشوی فرش ها برای همیشه آسوده کنید. چرا که این مرکز تمیزترین شستشو را برای فرش های شما عزیزان انجام داده و هر سال تلاش می‌کند تا از سال قبل بهتر باشد و در این منطقه جزو قالیشویی های شناخته شده و معتبر است، که به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما شهروندان گرامی است.

خدمات قالیشویی مینی سیتی

از جمله خدمات این مرکز می توان به شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت، مبلمان، موکت ها، فرش های گل ابریشم، خوشخواب و… شستشوی انواع کفپوش اتاق، پادری ترمه، تابلو، گبه و… اشاره کرد. قالیشویی مینی سیتی این خدمات را به صورت تخصصی و تضمین شده توسط دستگاه های مدرن انجام داده و چون زیر نظر اتحادیه قالیشویان است، نرخ های تعیین شده ای دارد و همه خدمات خود را تحت گارانتی به شما ارائه می دهد. ضمنا از بهترین و درجه یک ترین مواد شوینده استفاده کرده و هرگز از موادی که غیر استاندارد باشند و به بافت آسیب بزنند، جهت شستشوی فرش ها استفاده نمی کنند.

شما با سپردن سفارش های خود به مرکز قالیشویی مینی سیتی، اطمینان، سلامت و دوام فرش های خود را تضمین می کنید؛ زیرا مهمترین دلیلی که سبب تخریب الیاف و بافت فرش ها می شود، همین شستشوی غیر اصولی و نادرست است. کارخانه قالیشویی ونک ارائه دهنده خدمات قالیشویی در ظفر با بهترین کیفیت می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در ظفر با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی مینی سیتی
خدمات قالیشویی مینی سیتی

غبارگیری فرش در قالیشویی مینی سیتی

یکی از نکات مهمی که قبل از شستشوی فرش ها، خصوصاً فرش های دستباف باید در نظر داشت، نحوه غبارگیری آن است. در مرکز قالیشویی مینی سیتی جهت شستشوی هرچه بهتر فرش ها قبل از انجام فرآیند شستشو، فرش ها غبار گیری می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره غبارگیری فرش توصیه می کنیم مقاله روش‌ های غبارگیری فرش را در سایت قالیشویی ونک مطالعه کنید.

  قالیشویی کن

غبار گیری در قالیشویی مینی سیتی به دو صورت انجام می شود:

  • غبارگیری معمولی: در غبارگیری معمولی به طرق مختلف گرد و خاک از فرش خارج میشود. اما روش معمول آن این است که با وارد کردن ضرباتی به فرش توسط چوب گرد و خاک آن را خارج کنیم.
  • روش ماشینی: این روش که غالباً برای فرش های دستبافت استفاده می شود، خود به دو دسته زیر تقسیم می شود:

الف: غبارروبی با دستگاه مکش تمام اتوماتیک: در این روش توسط یک دستگاه فوق العاده قدرتمند که دارای برس هایی جهت انجام این کار است، در جهت خواب فرش گردو خاک آن کشیده می شود.

ب: غبارگیری با دستگاه ضربه زن: در این روش با قرار دادن فرش ها درون یک دستگاه، گرد و غبارها و پرزهای روی آن توسط دستگاه برداشته می شود.

نکته مهم:

هنگام تمیز کردن فرش ها باید به جهت خواب فرش توجه شود؛ زیرا در صورت عدم توجه به آن و به هم خوردگی قاب فرش، بافت آن تغییر کرده و باعث کثیف نشان داده شدن فرش ها می شود که قالیشویی مینی سیتی به این مسئله توجه ویژه ای نشان می دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی قیطریه با کارخانه قالیشویی ونک تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی ونک بهترین قالیشویی در قیطریه با کیفیت تضمینی می باشد.

قیمت خدمات قالیشویی در مینی سیتی

قالیشویی در مینی سیتی در مجموع به دو گروه فرش دستبافت و ماشینی قسمت می شود که برای شستشوی هر یک از این نمونه ها مواد شوینده با توجه به جنس تاروپود فرش تعیین می گردد. این روزها با عنایت به اینکه قالیشویی به عنوان حرفه شناخته شده است، گوناگونی زیادی در بین شرکت های عرضه کننده این خدمات وجود دارد. پس آگاهی از قالیشویی های مجاز در مناطق مختلف تهران باید بر اساس مشخصات صادره ازطرف اتحادیه قالیشویی تهران انجام گیرد.

بهترین قالیشویی مینی سیتی
بهترین قالیشویی مینی سیتی

نحوه تمیز کردن فرش های دستباف در قالیشویی مینی سیتی

برای اینکه از فرش دستباف خود به مدت طولانی نگهداری و محافظت کنید و ظاهر طبیعی فرش دستبافت خود را مانند روز اول روشن نگه دارید، ضروری است که به طور مرتب از فرش دستباف خود مراقبت کنید. اولین قدم برای محافظت از فرش های دستبافت این است که حداقل چند بار در هفته پرزها را به سمت سمتی که پرزها در آن قرار دارند جارو کنید. این کار را می توانید با جاروبرقی نیز انجام دهید.

  قالیشویی در منطقه ۴ تهران

جدای از این، از آنجایی که فرش های دستبافت ساختار بسیار ظریفی دارند، بهترین راه برای تمیز کردن فرش، شرکت های قالیشویی حرفه ای همچون قالیشویی مینی سیتی است. با این حال، هر شرکت قالیشویی نمی تواند بدون فرسوده شدن فرش دستباف، فرآیند تمیز کردن را انجام دهد. قالیشویی پیروزی زیر نظر کارخانه قالیشویی ونک ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش و رفوگری و مبل شویی با بهترین کیفیت می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در پیروزی با ما در تماس باشید.

روش های پاک کردن لکه های سخت روی فرش و موکت در قالیشویی مینی سیتی

قالیچه ها یا فرش ها یا حتی فرش ها اگر ظاهری تمیز و درخشان داشته باشند می توانند ظاهری بسیار دلپذیر و حتی غنی به محیط هایی که در آن قرار دارید، ببخشند. بنابراین، تمیز نگه داشتن این کفپوش ها و براق نگه داشتن آنها مفید است.

  • لکه های روغن یا مواد غذایی؛ در صورت تمایل می توانید با کمک شامپو فرش یا صابون عربی لکه های روغن را از روی فرش پاک کنید. برای این کار کافی است پارچه تمیز را کاملا خیس کنید و مقداری صابون عربی روی پارچه بمالید.
  • لکه سفیدآهک و پلاستیک: برای اینکه این گونه لکه ها را به خوبی پاک کنید، ابتدا باید با کمک یک پارچه تمیز و خشک لکه اضافی را از بین ببرید و سپس با یک دستمال تمیز و مرطوب آنرا پاک کنید. اگر هنوز لکه پاک نشده است، می توانید محل لکه را با صابون عربی پاک کنید. اگر پاک نشد میتوانید از خدمات قالیشویی مینی سیتی بهره مند شوید.
  • لکه رنگ روغن: در صورت تمایل می توانید برای پاک کردن لکه رنگ روغنی روی فرش یا موکت آن را با تینر یا حتی با نفتالین پاک کنید.
  • لکه آسفالت و قیر: برای تمیز کردن چنین لکه های سنگینی باید آنها را با استفاده از بنزین یا بنزن یا تترا کلرید کربن پاک کنید.
  • لکه جوهر: قبل از اینکه لکه جوهر خشک شود، یک کاسه یا سینی را زیر محل لکه دار قرار دهید و با کمک کوزه روی لکه آب سرد بریزید تا رنگ جوهر جاری شود. سپس محل لک را با کمک آب یا صابون عربی بدون فشار دادن پاک کنید. سپس فرش را آبکشی کنید.
  • لکه های میوه، آب میوه، چای، قهوه، مشروبات الکلی: این لکه ها را بلافاصله بوسیله آب پاک کنید. اگر لکه از بین نرفت، حتما دوباره آن را با آب صابون پاک کنید.
  قالیشویی سعادت آباد

چه فرش، چه موکت یا حتی فرش دستبافت، هرگز از مواد شیمیایی سفید کننده یا مواد طبیعی برای تمیز کردن لکه های موجود بر روی آن استفاده نکنید.چنین حرکتی ممکن است باعث تغییر رنگ غیر قابل برگشت کفپوش و بدتر شدن ظاهر آن شود. نحوه جمع کردن موی حیوانات از روی فرش از مقالات جدید و کاربردی سایت قالیشویی ونک می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

قیمت خدمات قالیشویی در مینی سیتی چگونه می باشد؟

قالیشویی در مینی سیتی در مجموع به دو گروه فرش دستبافت و ماشینی قسمت می شود که برای شستشوی هر یک از این نمونه ها مواد شوینده با توجه به جنس تاروپود فرش تعیین می گردد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قالیشویی مینی سیتی چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت، مبلمان، موکت ها، فرش های گل ابریشم، خوشخواب و … برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم این مقاله را در قالیشویی ونک بهترین قالیشویی مینی سیتی مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها